Chytré zabezpečení objektů

Přemýšlíte o ochraně před zloději, ale i nešťastnými náhodami

 Rovis Security systém – chytré zabezpečení bytu, domu, firmy 

Instalujeme systémy pro prevenci a eliminaci rizik souvisejících s narušením objektů. Doporučujeme vám využít celý systém našeho zabezpečení, ale lze využít i jeho jednotlivé části.

A/ Elektronický zabezpečovací systém

  • Zjištění aktuálního stavu a posouzení rizikových míst
  • Návrh optimálního řešení
  • Podrobná specifikace realizace, cenová kalkulace a prováděcí projekt
  • Kompletní instalace všech zařízení
  • Připojení na pult centralizované ochrany
  • Ostraha vaše objektu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

 B/  Kamerový systém

Kamerové systémy jsou „ oči “ elektronického zabezpečovacího systému. V rámci zabezpečovacího systému jsou zrakem, který nepřetržitě monitoruje sledovanou oblast, budovu nebo vnitřní prostory budov. Pouhá přítomnost kamer má preventivní účinek.

C/ Interkom – videotelefon

Vhodné pro majitele větších zahrad a rodinných domů, pořizují se čím dál častěji i do bytových domů. Majitel přesně ví, komu otevírá dveře a předchází tak nevítaným návštěvám.

D/  Detektory požáru, úniku vody i plynu

Ochráníme vás nejen proti zlodějům, ale i proti nešťastným náhodám. Odhalíme včas požár, únik vody nebo CO. Díky nám ochráníte nejen svůj domov, ale i životy svých blízkých.

Při návrhu technického řešení bereme vážně riziko narušení objektu fyzickým narušitelem, ale i možnost vypnutí systému po síti. U našeho chytrého řešení zabezpečení  toto dálkové vypnutí mechanického zabezpečení po internetu  nehrozí  a je tím eliminováno i následné fyzické narušení objektu narušitelem.

Velký důraz také klademe na zabezpečení vašich osobních dat a kamerových záznamů.